Laboratorija

Tiriamosios medžiagos priėmimas:
tel. 85 247 73 51 (histologija), tel. 85 260 18 13 (citologiniai tyrimai)

 


Doc. dr. Aida Laurinavičienė

Patologijos technologijų laboratorijos vedėja

El. p. Aida.Laurinaviciene@vpc.lt
Tel.  85 247 73 59
CV



Plačiau

 

 

Romualda Smaliukienė
Patologijos technologijų laboratorijos vedėjos pavaduotoja

El. p. Romualda.Smaliukiene@vpc.lt
Tel.  85 210 27 41


Atsakinga už:
in situ hibridizacijos tyrimus.

Mindaugas Morkūnas
Bioinformatikas

El. p. Mindaugas.Morkunas@vpc.lt
Tel. 85 260 18 11

Atsakingas už:
molekulinės patologijos tyrimus.

 

Vyka Čipinienė
Patologijos technologė

 

El. p. Vyka.Cipiniene@vpc.lt
Tel.  85 260 18 13

 

Atsakinga už:
citologinius tyrimus.

 

 

Sabina Amšiejienė
Patologijos technologė

El. p.
 Sabina.Amsiejiene@vpc.lt

Atsakinga už:
elektroninės mikroskopijos tyrimus.

 

Evelina Černikauskaitė 
Patologijos technologė 

 

El. p. Evelina.Cernikauskaite@vpc.lt
Tel.  85 210 27 41


Atsakinga už:
imunohistocheminius ir imunofluorescensinius tyrimus.