Svečias Jan A. Nowak, North Shore Universiteto sveikatos sistemos Molekulinės diagnostikos laboratorijos direktorius, kalbėjo apie JAV taikomą nesmulkialąstelinio plaučių vėžio molekulinį vertinimą, skydliaukės citologiniuose mėginiuose taikomus biožymenis.
Iš Johnso Hopkinso Kimmelio vėžio centro (The Sidney Kimmel John Hopkins Comprehensive Cancer Center, JAV) atvykusi Cindy Zahnow pabrėžė epigenetikos terapijos efektyvumą, pristatė eksperimentinius ir dar neskelbtus tyrimus, blokuojant metilinimo procesus, ir jų taikymą navikų gydyme.
VPC specialistai dalinosi savo patirtimi nustatant predikcinius žymenis plaučių ir krūties navikiniuose audiniuose, pristatė skaitmeninės patologijos metodologijas, taikomas krūties imunohistocheminių žymenų raiškai nustatyti ir fluorescentinės in situ hibridizacijos tyrimuose.
„Išsami molekulinė patologijos analizė galima tik kompleksiškai derinant patologijos technologijas. Svarbu tiek testų jautrumas, tiek preciziška pažeistų audinių atranka: tyrimai atliekami iš labai nedidelio audinio kiekio, kartais net iš pavienių ląstelių, taupant tiriamąją medžiagą ir laiką. Siekiant kompleksinės diagnozės, labai svarbus komandinis klinicistų, patologų, genetikų ir technologų darbas“, – konferenciją apibendrino Jan A. Nowak, buvęs Molekulinės patologijos asociacijos (The Association for Molecular Pathology) prezidentas.
Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais.
Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine.
Kad veiktų užklausos forma, naudojame sistemą „Google ReCaptcha“, kuri padeda atskirti jus nuo interneto robotų, kurie siunčia brukalus (angl. spam) ir panašaus tipo informaciją.
Taigi, kad šios užklausos forma užtikrintai veiktų, jūs turite pažymėti „Sutinku su našumo slapukais“.
Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti.
Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką.
Funkciniai slapukai (būtini)Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, ir negali būti išjungti. Šie slapukai nesaugo jokių duomenų, pagal kuriuos būtų galima jus asmeniškai atpažinti, ir yra ištrinami išėjus iš svetainės. |
|
Našumo slapukaiŠie slapukai leidžia apskaičiuoti, kaip dažnai lankomasi svetainėje, ir nustatyti duomenų srauto šaltinius – tik turėdami tokią informaciją galėsime patobulinti svetainės veikimą. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi, ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Tam mes naudojamės „Google Analytics“ statistikos sistema. Surinktos informacijos neplatiname. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja. |
|
Reklaminiai slapukaiŠie slapukai yra naudojami trečiųjų šalių, kad būtų galima pateikti reklamą, atitinkančią jūsų poreikius. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti, kuo jūs domitės, taigi galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą. |